Čo je Magento?

Magento je open-source ecommerce platforma, na ktorej vybudujeme komplexné riešenie pre váš online biznis. Ponúka veľa rôznych možností, ale zameriava sa hlavne na to najdôležitejšie: získavanie a udržanie zákazníkov.

V Codebusters používame silný základ Magento v oblasti optimalizácie SEO a vytvárame e-shop, ktorý prirodzene pretvára návštevníkov na zákazníkov. Bezpečný systém s najnovšími technológiami, ktorý funguje bezchybne na každom zariadení – počítači či smartfóne.

Základom každého úspešného biznisu je správny plán alebo tiež „mapa“. Poznať svoje prostredie a miesto na trhu. Mať jasnú predstavu, kam smerujete a ako svoju cieľovú destináciu dosiahnete.

Či už máte zabehnutý e-shop, ktorý sa nerozvíja tak, ako by ste si predstavovali, alebo sa práve chystáte prvýkrát skrotiť divoké vody online biznisu, správne pripravená stratégia vám bude slúžiť ako vodítko, ktoré pomôže nájsť spôsob, ako svetu povedať to, čo podľa vás stojí za počutie.

Ako to prebieha v praxi?

Nájdite si svoj priestor: Najdôležitejším krokom pri stanovení správnej stratégie je spoznať samého seba. Viete, aké sú vaše silné a slabé stránky? Máte predstavu, kam sa má váš e-shop uberať a koho má osloviť? Vďaka jasne stanovenej stratégii už odpovede na tieto otázky nebudú len zbierkou zbytočných manažérskych poučiek, ale ukážu vám cestu, ako skrotiť a správne nasmerovať svoj biznis.

Je radosť navštíviť váš e-shop?: Neoddeliteľnou súčasťou online predaja je správny „podvozok“. Pri tvorbe stratégie sa pozrieme na technickú stránku vášho e-shopu. Skontrolujeme responzivitu, rýchlosť načítavania, čistotu kódu a mnohé ďalšie skryté faktory, ktoré môžu negatívne ovplyvniť jeho chod. A postaráme sa aj o to, aby bol vyladený do posledného detailu.

Obzrite sa okolo seba: Už Sun-c‘ povedal, že „ten, kto pozná seba aj svojho protivníka, nemusí sa báť o výsledok tisícich bitiek“. Súčasťou správnej stratégie je tiež podrobný pohľad na konkurenciu – jej pozíciu, zákaznícku základňu či smerovanie. Poučte sa od nich alebo vďaka vedomostiam objavte doteraz netušené možnosti.

A ak nemáte záujem o celú stratégiu?

Formou jednoduchých konzultácií vám radi pomôžeme s hociktorou oblasťou vedenia e-shopu. Sme vašimi poradcami pri technických, marketingových, ale tiež praktických veciach ohľadom
e-shopu na systéme Magento.

Je váš e-shop neprehľadný čínsky trh alebo skôr čistý, dizajnový obchod? Správny zážitok z nákupu rozhodne o tom, či sa so svojím obchodom udržíte na koni, alebo sa necháte zhodiť zo sedla. 

V online prostredí máte na presvedčenie zákazníka iba dva nástroje: zážitok a jednoduchosť. Správne zapracované poznatky nákupnej psychológie a premyslený dizajn fungujú na vašom
e-shope ako predajca: dokážu aj z nerozhodného návštevníka urobiť vášho zákazníka.

Naše odborné poradenstvo je postavené na dlhoročných skúsenostiach a tisíckach pokusov s reálnymi zákazníkmi. 

Naši experti UX a UI vám pomôžu:

Zlepšiť čísla: Správne navrhnutý dizajn môže nielen zvýšiť váš konverzný pomer, ale tiež zvýšiť obrat na jedného zákazníka a predĺžiť čas strávený na stránke. A to všetko bez toho, aby to klientov obťažovalo.

Zistiť kameň úrazu: Viete, koľko zákazníkov odíde z vašej stránky bez toho, aby si kúpili veci, ktoré majú v košíku? Vďaka analytickým nástrojom a sledovaniu návštevníkov odhalíme prekážky, ktoré stoja v ceste dokončenia nákupu.

Nájsť správnu cestu k cieľu: Priemerný zákazník musí spraviť XY krokov, pokým sa dostane k zaplateniu svojej objednávky. Na každom kroku zákazníci odchádzajú a zatvárajú vašu stránku. Uľahčíme im cestu… a vďaka tomu odľahčíme vaše skladové priestory.

Čitatelia sa v priebehu troch sekúnd rozhodnú, či budú stránke venovať pozornosť, alebo ju vypnú. Správny vizuálny štýl a dobrý dizajn UX a UI sú preto absolútnym základom. Udržíte si vďaka nemu prchavú pozornosť, ale tiež vybudujete povedomie o svojej značke medzi klientmi.

V Codebusters sme dlho hľadali ten najlepší základ, na ktorom by sme mohli tvoriť e-shopy pre našich zákazníkov. Vždy sme sa snažili pripraviť ich tak, aby bola ich správa jednoduchá a intuitívna, aby e-shop dokázal čo najviac práce zvládnuť automatizovane a aby sa dokázal časom prispôsobiť meniacim sa požiadavkám majiteľa.

A nakoľko sme pre našich klientov zároveň aj partnerom pri správe e-shopu, žiadne funkcie nesmú byť len pozlátkou, ale efektívnymi riešeniami. Nakoniec sme sa po niekoľkých pokusoch utvrdili v tom, že Magento bude tou najlepšou voľbou.

Prečo?

Je pre obchod akejkoľvek veľkosti: Od najmenšieho biznisu až po niekoľko prepojených e-shopov, a to aj v rôznych krajinách a so spoločným skladovým systémom – zvládneme na systéme Magento akúkoľvek požiadavku.

Je jednoducho škálovateľný: Nečakaný rast alebo zásadná zmena biznis modelu nie je problém. Vďaka ľahkej škálovateľnosti dokážeme vytvárať a upravovať e-shop presne podľa vašich aktuálnych požiadaviek.

Má bezproblémovú údržbu: Magento je prispôsobené na úpravy za behu. Úpravy produktov, častí stránky, objednávkových systémov či dokonca prekopanie celej ponuky zvládnete rýchlo a bez problémov.

Ponúka nástroje na získanie a udržanie zákazníkov: Okrem zabudovaných systémov na získanie zákazníkov (optimalizácia pre vyhľadávače, …) obsahuje Magento tiež veľa systémov na ich udržanie. Personalizované zľavy, vernostné programy či príprava landing-pages – to je len malá vzorka možností, ktoré môžeme využiť na vašich stránkach.

Myslí na bezpečnosť: Váš obchod pripravíme tak, aby ste mohli v noci pokojne spávať. Najnovšie bezpečnostné prvky, naše vlastné šikovné riešenia a dôkladná kontrola zabezpečia váš e-shop proti botom aj hackerom.

Predstavuje komplexný systém: Predaj, správa objednávok, manažment skladových zásob, zákaznícka podpora alebo posielanie newsletterov. Vďaka desiatkam tisíc rozšírení dokážeme jednoducho vášmu e-shopu doplniť akúkoľvek funkciu.

Funguje na každom zariadení, v každom prehliadači: Váš e-shop pripravíme tak, aby bol responzívny a správne sa zobrazoval na počítači, mobile či tablete bez ohľadu na veľkosť zobrazenia.

A prečo by ste sa mali spoľahnúť práve na nás?

  • Vo vytváraní e-shopov v systéme Magento patríme k slovenskej špičke.
  • Tvoríme kreatívne, dizajnovo prepracované e-shopy akejkoľvek veľkosti s dôrazom na bezpečnosť.
  • Neustále držíme krok s najnovšími trendmi v technológiách, ale nenechávame sa nimi uniesť: vieme, že základom sú kvalitné, časovo overené postupy a riešenia.

Máte už funkčný e-shop na systéme Magento, ale nie ste s ním spokojní?

Možno nemusíte rozmýšľať hneď nad iným riešením.

Ak autu klepe motor, nejdeme si hneď kúpiť nové. Možno sú len povolené skrutky a správny automechanik ho ľahko opraví. Takisto, ak e-shop nenapĺňa vaše predstavy, možno nie je hneď potrebné zahodiť všetko, čo ste dovtedy budovali. Niekedy stačí skrotiť kód vášho e-shopu. Trocha ho upratať, sem-tam niečo prepísať a všetko bude fungovať, ako má.

Zistite, aké zázraky môže dokázať aj váš e-shop.

Stačí absolvovať audit od Codebusters, z ktorého sa dozviete:

Prečo váš web neobsadzuje prvé priečky v Google: Generujete kvalitný obsah, optimalizujete každé slovíčko webovej stránky, ale výsledky sa nedostavujú? Dôvodov môže byť niekoľko. Preto sa pozrieme, či nemáte neporiadok v zdrojovom kóde, nesprávne nastavenia pre indexovacie roboty či iné nedostatky. Od prvej pozície vás možno delí iba jediný riadok kódu!

Či sa váš e-shop zobrazuje v iných prehliadačoch správne: Napriek tomu, že ste svoj e-shop vyšperkovali do posledného pixelu, nie každý to ocení. Rôzne prehliadače môžu váš obchod zdeformovať či úplne znefunkčniť – a len otestovanie dokáže preveriť, ako sa web správa nielen na rôznych prehliadačoch, ale tiež na rôznych zariadeniach.

Je to Zombie medzi e-shopmi: Čo urobíte, ak sa webová stránka načítava veľmi pomaly? Ak ste rovnakí ako väčšina internetovej populácie, okamžite sa prekliknete ďalej – a aj tie najväčšie investície do obsahu či reklamy môžu vyjsť nazmar. Pritom však stačí tak málo a váš e-shop môže byť zachránený. Audit zdrojového kódu odhalí, čo robí na vašom Magento e-shope neplechu a ukáže vám, ako môžete svojmu obchodu vrátiť rýchlosť… a spolu s ním aj zákazníkov.

Na to, aby ste skrotili neposlušný obchod na platforme Magento, potrebujete toho správneho krotiteľa. Skúsenosti našich Codebusters sú tým pravým nástrojom, ktorý dokáže vyžmýkať maximum potenciálu a vdýchnuť vášmu e-shopu život.

Práca s e-shopom sa dňom jeho spustenia nezačína – práve naopak. Mať e-shop je ako bežať maratón: prvý krok (kvalitný e-shop, dobrý dizajn) je dôležitý, ale ešte dôležitejšie je bežať ďalej. V Codebusters nájdete ľudí, ktorí vám pomôžu nielen urobiť prvý krok – ale aj partnerov, s ktorými spoločne ten maratón zabehnete.

Vy sa venujte tomu, v čom ste najlepší.

Pracujte so zákazníkmi, vytvárajte pre nich zážitok. Urobte zo svojho e-shopu miesto, kam sa budú ľudia radi vracať. Prosperujte.

A technické záležitosti či dennodennú údržbu nechajte na nás.

Vďaka Codebusters sa už nebudete musieť starať o:

Aktualizácie a údržbu technickej stránky e-shopu: Vďaka našej expertíze na Magento vieme efektívne spravovať technické pozadie vášho obchodu. Pravidelne skontrolujeme kompatibilitu s rôznymi verziami prehliadačov na všetkých platformách (počítačoch, tabletoch, mobiloch) a postaráme sa, aby bol váš obchod dostupný pre zákazníkov 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Bezpečnosť: Neustály súboj medzi hackermi a webdevelopermi prebieha aj v tejto sekunde. Preto pre vás zabezpečíme, aby bol váš e-shop najbezpečnejší, ako len pre vás môže byť.

Pozície na špici: Internetové technológie sa vyvíjajú každý deň a my sme im vždy v pätách.

Tvorbu obsahu: Tvoriť kvalitný obsah – písať blogy, príspevky na Facebooku, pripravovať infografiky či videá je časovo veľmi náročné – môžete to však pokojne nechať na nás. Náš obsah je nielen kvalitný, overený a pútavo napísaný, ale má tiež jasný cieľ. Predáva vaše produkty a je SEO optimalizovaný, takže pomáha reputácii vašej stránky vo vyhľadávačoch.

Pri práci s vaším e-shopom na to nie ste sami.

V Codebusters vám pomôžeme robiť správne kroky vďaka našim skúsenostiam a ušetríme vám čas a energiu, ktorú môžete venovať rozvoju svojho biznisu. Môžete sa na nás spoľahnúť.

Základom každého úspešného biznisu je správny plán alebo tiež „mapa“. Poznať svoje prostredie a miesto na trhu. Mať jasnú predstavu, kam smerujete a ako svoju cieľovú destináciu dosiahnete.

Či už máte zabehnutý e-shop, ktorý sa nerozvíja tak, ako by ste si predstavovali, alebo sa práve chystáte prvýkrát skrotiť divoké vody online biznisu, správne pripravená stratégia vám bude slúžiť ako vodítko, ktoré pomôže nájsť spôsob, ako svetu povedať to, čo podľa vás stojí za počutie.

Ako to prebieha v praxi?

Nájdite si svoj priestor: Najdôležitejším krokom pri stanovení správnej stratégie je spoznať samého seba. Viete, aké sú vaše silné a slabé stránky? Máte predstavu, kam sa má váš e-shop uberať a koho má osloviť? Vďaka jasne stanovenej stratégii už odpovede na tieto otázky nebudú len zbierkou zbytočných manažérskych poučiek, ale ukážu vám cestu, ako skrotiť a správne nasmerovať svoj biznis.

Je radosť navštíviť váš e-shop?: Neoddeliteľnou súčasťou online predaja je správny „podvozok“. Pri tvorbe stratégie sa pozrieme na technickú stránku vášho e-shopu. Skontrolujeme responzivitu, rýchlosť načítavania, čistotu kódu a mnohé ďalšie skryté faktory, ktoré môžu negatívne ovplyvniť jeho chod. A postaráme sa aj o to, aby bol vyladený do posledného detailu.

Obzrite sa okolo seba: Už Sun-c‘ povedal, že „ten, kto pozná seba aj svojho protivníka, nemusí sa báť o výsledok tisícich bitiek“. Súčasťou správnej stratégie je tiež podrobný pohľad na konkurenciu – jej pozíciu, zákaznícku základňu či smerovanie. Poučte sa od nich alebo vďaka vedomostiam objavte doteraz netušené možnosti.

A ak nemáte záujem o celú stratégiu?

Formou jednoduchých konzultácií vám radi pomôžeme s hociktorou oblasťou vedenia e-shopu. Sme vašimi poradcami pri technických, marketingových, ale tiež praktických veciach ohľadom
e-shopu na systéme Magento.

Je váš e-shop neprehľadný čínsky trh alebo skôr čistý, dizajnový obchod? Správny zážitok z nákupu rozhodne o tom, či sa so svojím obchodom udržíte na koni, alebo sa necháte zhodiť zo sedla. 

V online prostredí máte na presvedčenie zákazníka iba dva nástroje: zážitok a jednoduchosť. Správne zapracované poznatky nákupnej psychológie a premyslený dizajn fungujú na vašom
e-shope ako predajca: dokážu aj z nerozhodného návštevníka urobiť vášho zákazníka.

Naše odborné poradenstvo je postavené na dlhoročných skúsenostiach a tisíckach pokusov s reálnymi zákazníkmi. 

Naši experti UX a UI vám pomôžu:

Zlepšiť čísla: Správne navrhnutý dizajn môže nielen zvýšiť váš konverzný pomer, ale tiež zvýšiť obrat na jedného zákazníka a predĺžiť čas strávený na stránke. A to všetko bez toho, aby to klientov obťažovalo.

Zistiť kameň úrazu: Viete, koľko zákazníkov odíde z vašej stránky bez toho, aby si kúpili veci, ktoré majú v košíku? Vďaka analytickým nástrojom a sledovaniu návštevníkov odhalíme prekážky, ktoré stoja v ceste dokončenia nákupu.

Nájsť správnu cestu k cieľu: Priemerný zákazník musí spraviť XY krokov, pokým sa dostane k zaplateniu svojej objednávky. Na každom kroku zákazníci odchádzajú a zatvárajú vašu stránku. Uľahčíme im cestu… a vďaka tomu odľahčíme vaše skladové priestory.

Čitatelia sa v priebehu troch sekúnd rozhodnú, či budú stránke venovať pozornosť, alebo ju vypnú. Správny vizuálny štýl a dobrý dizajn UX a UI sú preto absolútnym základom. Udržíte si vďaka nemu prchavú pozornosť, ale tiež vybudujete povedomie o svojej značke medzi klientmi.

V Codebusters sme dlho hľadali ten najlepší základ, na ktorom by sme mohli tvoriť e-shopy pre našich zákazníkov. Vždy sme sa snažili pripraviť ich tak, aby bola ich správa jednoduchá a intuitívna, aby e-shop dokázal čo najviac práce zvládnuť automatizovane a aby sa dokázal časom prispôsobiť meniacim sa požiadavkám majiteľa.

A nakoľko sme pre našich klientov zároveň aj partnerom pri správe e-shopu, žiadne funkcie nesmú byť len pozlátkou, ale efektívnymi riešeniami. Nakoniec sme sa po niekoľkých pokusoch utvrdili v tom, že Magento bude tou najlepšou voľbou.

Prečo?

Je pre obchod akejkoľvek veľkosti: Od najmenšieho biznisu až po niekoľko prepojených e-shopov, a to aj v rôznych krajinách a so spoločným skladovým systémom – zvládneme na systéme Magento akúkoľvek požiadavku.

Je jednoducho škálovateľný: Nečakaný rast alebo zásadná zmena biznis modelu nie je problém. Vďaka ľahkej škálovateľnosti dokážeme vytvárať a upravovať e-shop presne podľa vašich aktuálnych požiadaviek.

Má bezproblémovú údržbu: Magento je prispôsobené na úpravy za behu. Úpravy produktov, častí stránky, objednávkových systémov či dokonca prekopanie celej ponuky zvládnete rýchlo a bez problémov.

Ponúka nástroje na získanie a udržanie zákazníkov: Okrem zabudovaných systémov na získanie zákazníkov (optimalizácia pre vyhľadávače, …) obsahuje Magento tiež veľa systémov na ich udržanie. Personalizované zľavy, vernostné programy či príprava landing-pages – to je len malá vzorka možností, ktoré môžeme využiť na vašich stránkach.

Myslí na bezpečnosť: Váš obchod pripravíme tak, aby ste mohli v noci pokojne spávať. Najnovšie bezpečnostné prvky, naše vlastné šikovné riešenia a dôkladná kontrola zabezpečia váš e-shop proti botom aj hackerom.

Predstavuje komplexný systém: Predaj, správa objednávok, manažment skladových zásob, zákaznícka podpora alebo posielanie newsletterov. Vďaka desiatkam tisíc rozšírení dokážeme jednoducho vášmu e-shopu doplniť akúkoľvek funkciu.

Funguje na každom zariadení, v každom prehliadači: Váš e-shop pripravíme tak, aby bol responzívny a správne sa zobrazoval na počítači, mobile či tablete bez ohľadu na veľkosť zobrazenia.

A prečo by ste sa mali spoľahnúť práve na nás?

  • Vo vytváraní e-shopov v systéme Magento patríme k slovenskej špičke.
  • Tvoríme kreatívne, dizajnovo prepracované e-shopy akejkoľvek veľkosti s dôrazom na bezpečnosť.
  • Neustále držíme krok s najnovšími trendmi v technológiách, ale nenechávame sa nimi uniesť: vieme, že základom sú kvalitné, časovo overené postupy a riešenia.

Máte už funkčný e-shop na systéme Magento, ale nie ste s ním spokojní?

Možno nemusíte rozmýšľať hneď nad iným riešením.

Ak autu klepe motor, nejdeme si hneď kúpiť nové. Možno sú len povolené skrutky a správny automechanik ho ľahko opraví. Takisto, ak e-shop nenapĺňa vaše predstavy, možno nie je hneď potrebné zahodiť všetko, čo ste dovtedy budovali. Niekedy stačí skrotiť kód vášho e-shopu. Trocha ho upratať, sem-tam niečo prepísať a všetko bude fungovať, ako má.

Zistite, aké zázraky môže dokázať aj váš e-shop.

Stačí absolvovať audit od Codebusters, z ktorého sa dozviete:

Prečo váš web neobsadzuje prvé priečky v Google: Generujete kvalitný obsah, optimalizujete každé slovíčko webovej stránky, ale výsledky sa nedostavujú? Dôvodov môže byť niekoľko. Preto sa pozrieme, či nemáte neporiadok v zdrojovom kóde, nesprávne nastavenia pre indexovacie roboty či iné nedostatky. Od prvej pozície vás možno delí iba jediný riadok kódu!

Či sa váš e-shop zobrazuje v iných prehliadačoch správne: Napriek tomu, že ste svoj e-shop vyšperkovali do posledného pixelu, nie každý to ocení. Rôzne prehliadače môžu váš obchod zdeformovať či úplne znefunkčniť – a len otestovanie dokáže preveriť, ako sa web správa nielen na rôznych prehliadačoch, ale tiež na rôznych zariadeniach.

Je to Zombie medzi e-shopmi: Čo urobíte, ak sa webová stránka načítava veľmi pomaly? Ak ste rovnakí ako väčšina internetovej populácie, okamžite sa prekliknete ďalej – a aj tie najväčšie investície do obsahu či reklamy môžu vyjsť nazmar. Pritom však stačí tak málo a váš e-shop môže byť zachránený. Audit zdrojového kódu odhalí, čo robí na vašom Magento e-shope neplechu a ukáže vám, ako môžete svojmu obchodu vrátiť rýchlosť… a spolu s ním aj zákazníkov.

Na to, aby ste skrotili neposlušný obchod na platforme Magento, potrebujete toho správneho krotiteľa. Skúsenosti našich Codebusters sú tým pravým nástrojom, ktorý dokáže vyžmýkať maximum potenciálu a vdýchnuť vášmu e-shopu život.

Práca s e-shopom sa dňom jeho spustenia nezačína – práve naopak. Mať e-shop je ako bežať maratón: prvý krok (kvalitný e-shop, dobrý dizajn) je dôležitý, ale ešte dôležitejšie je bežať ďalej. V Codebusters nájdete ľudí, ktorí vám pomôžu nielen urobiť prvý krok – ale aj partnerov, s ktorými spoločne ten maratón zabehnete.

Vy sa venujte tomu, v čom ste najlepší.

Pracujte so zákazníkmi, vytvárajte pre nich zážitok. Urobte zo svojho e-shopu miesto, kam sa budú ľudia radi vracať. Prosperujte.

A technické záležitosti či dennodennú údržbu nechajte na nás.

Vďaka Codebusters sa už nebudete musieť starať o:

Aktualizácie a údržbu technickej stránky e-shopu: Vďaka našej expertíze na Magento vieme efektívne spravovať technické pozadie vášho obchodu. Pravidelne skontrolujeme kompatibilitu s rôznymi verziami prehliadačov na všetkých platformách (počítačoch, tabletoch, mobiloch) a postaráme sa, aby bol váš obchod dostupný pre zákazníkov 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Bezpečnosť: Neustály súboj medzi hackermi a webdevelopermi prebieha aj v tejto sekunde. Preto pre vás zabezpečíme, aby bol váš e-shop najbezpečnejší, ako len pre vás môže byť.

Pozície na špici: Internetové technológie sa vyvíjajú každý deň a my sme im vždy v pätách.

Tvorbu obsahu: Tvoriť kvalitný obsah – písať blogy, príspevky na Facebooku, pripravovať infografiky či videá je časovo veľmi náročné – môžete to však pokojne nechať na nás. Náš obsah je nielen kvalitný, overený a pútavo napísaný, ale má tiež jasný cieľ. Predáva vaše produkty a je SEO optimalizovaný, takže pomáha reputácii vašej stránky vo vyhľadávačoch.

Pri práci s vaším e-shopom na to nie ste sami.

V Codebusters vám pomôžeme robiť správne kroky vďaka našim skúsenostiam a ušetríme vám čas a energiu, ktorú môžete venovať rozvoju svojho biznisu. Môžete sa na nás spoľahnúť.

Stabilita
Čestnosť
Ochota

Ako prebieha spolupráca

service-map-path
1

Konzultácia

Porozprávame sa o vašom projekte, zistíme vašu predstavu a dohodneme sa, ako vám dokážeme pomôcť s vaším projektom.

2

Plán e-shopu

Spracujeme vaše zadanie, vyjasníme si prípadné nezrovnalosti a rozvrhneme postup projektu. Dozviete sa časové rozvrhnutie, nastavené míľniky, úlohy a presnú cenu.

3

Komplexný pohľad

Pozrieme sa na váš projekt ako celok a vytvoríme návrh koncepcie projektu spolu s technickou špecifikáciou.

4

Obchod podľa vašich predstáv

Po schválení wireframov vytvoríme dizajn e-shopu, vďaka ktorému sa vaši návštevníci rýchlo a efektívne stanú klientmi. Naši kodéri sa púšťajú do práce. Vytvoria celý e-shop tak, aby vyhovoval štandardom svetovej triedy a fungoval na akomkoľvek zariadení.

5

Spustenie e-shopu, starostlivosť a rast

Postaráme sa, aby vaše stránky fungovali bezchybne a predávali od prvého dňa. Tvoríme pre vás obsah, monitorujeme výsledky a navrhujeme zlepšenia, aby sme pomohli vášmu projektu rásť míľovými krokmi.